Toto je archívna verzia webu, aktuálne informácie nájdete na www.sng.sk
English Vyhľadávanie
Preskočiť navigáciu Preskočiť na podmenu
SNG

Blog

17. máj 2023

asistentka png.png
SNG hľadá výkonnú asistentku* výkonného asistenta sekretariátu

Pre plynulý chod sekretariátu SNG hľadáme multifunkčného, dôsledného človeka so skvelými organizačnými schopnosťami, ktorý dohliadne na presnosť, evidenciu a správu administratívnej agendy SNG. Pokiaľ máte zmysel pre spracovávanie údajov, systematickú prácu, plánovanie pracovných úloh a radi by ste sa stali dôležitou súčasťou najväčšej galérie na Slovensku, neváhajte nás kontaktovať.

 
11. máj 2023

Vernisáž výstavy_Foto_Šimon Lupták,SNG (3).jpg
Výstava projektov študentskej umeleckej súťaže Máš umelecké črevo?

V Slovenskej národnej galérii aktuálne prebieha výstava mladých ľudí, ktorí sa zapojili do medzinárodnej umelecko-vzdelávacej súťaže s názvom Máš umelecké črevo? Trinásť kreatívnych finálových projektov na tému Jedlo si môže publikum pozrieťdo nedele 28. mája tohto roka.

 
02. máj 2023

Soňa Majorošová
image002.png
SNG hľadá pokladníčku / pokladníka

Pre našich návštevníkov a návštevníčky hľadáme milého, ochotného a dôsledného človeka, ktorý vo vstupných priestoroch SNG dohliadne na rezerváciu a predaj vstupeniek, bude spravovať interný rezervačný systém, systematicky a efektívne obsluhovať pokladnicu, proklientsky pomáhať návštevníčkam a návštevníkom riešiť ich otázky.

 
20. apr 2023

341335804_127585370299877_6664216422092904270_n.jpg
SNG a rok 2022 – Verejný odpočet

Obzrite sa za minulým rokom Slovenskej národnej galérie! SNG informuje o návštevnosti, hospodárskych výsledkoch, výstavnej, edičnej, vedeckovýskumnej, odborno-metodickej, programovej a ďalšej činnosti v Bratislave a na vysunutých pracoviskách v Strážkach, Ružomberku, vo Zvolene a v Pezinku za rok 2022.

 
19. apr 2023

Katarína Defeo Fiúza Siposová
image9(1).jpeg
Generátor inšpirácie pokračuje aj v roku 2023

Generátor inšpirácie je názov prvého ročníka celoslovenského projektu SNG a projektového partnera Kia Slovensko. V roku 2022 sa vďaka projektu dostali kreatívne sady pre prvý a druhý stupeň ZŠ do 60 škôl z celého Slovenska. Ide o unikátny výtvarno-edukačný projekt, ktorý vznikol s hlavným cieľom podporiť tvorivosť detí a mladých ľudí a ich edukáciu na hodinách výtvarnej výchovy.

 
18. apr 2023

Klára Hudáková
1_Vchod do SNG zo strany Paulinyho_Riecnej ulice_Foto_SNG.jpg
SNG a Staré Mesto revitalizujú Námestie Karola Vaculíka v Bratislave

Slovenská národná galéria v spolupráci so Starým Mestom pracuje na revitalizácii Námestia Karola Vaculíka, jedného z verejných priestorov, ktoré susedia s areálom galérie. Vďaka jeho obnove čoskoro vznikne v centre mesta nová oddychová zóna a ďalšie prepojenie komplexu SNG s okolím.

 
12. apr 2023

Klára Hudáková
Snímka obrazovky 2023-04-12 o 9.00.05.png
Čo všetko sa práve deje v SNG?

Povinností, úloh a plánov máme v SNG mnoho, preto stále neúnavne pracujeme na rôznych úrovniach. Ďakujeme, že pri nás väčšina z vás stojí s porozumením a podporou. My sa vám to snažíme postupne odplácať dobre odvedenou robotou, aby sme dostali galériu, akú si všetci zaslúžime – plnú expozícií a výstav, vybavenú všetkými službami a do detailov, ponúkajúcu umenie, vzdelanie, oddych aj zábavu. Tu je niekoľko hlavných vecí, ktoré nás práve naplno zamestnávajú:

 
03. apr 2023

2022_inzeraty_fb_web_2.png
SNG hľadá produktového manažéra*ku pre Web umenia a nový web SNG

V Slovenskej národnej galérii hľadáme pre náš interný tím lab.SNG človeka, ktorý bude viesť vývoj Webu umenia a častí nového webu SNG. Bude pracovať v tíme zameranom na vývoj, dizajn, tvorbu obsahu a používateľský výskum digitálnych produktov a služieb nielen pre SNG, ale aj ďalšie slovenské a české galérie, múzeá a kultúrne inštitúcie.

 
22. mar 2023

2022_inzeraty_fb_sprava2-1.png
SNG hľadá riaditeľa*ku úseku správy budov galérie / facility manažéra*ku

Pre nové, krásne a veľkorysé priestory Slovenskej národnej galérie hľadáme zodpovedného človeka, ktorý sa postará o ich plynulú prevádzku a dohliadne na to, aby bolo všetko tip top. Ak vám nie je cudzia zodpovednosť, schopnosť riadiť vlastný tím, myslieť strategicky a koncepčne a máte prehľad v tom, čo si vyžaduje hospodárska a technická správa budovy, dajte nám o sebe vedieť!

 
22. mar 2023

Snímka obrazovky 2023-03-20 o 12.02.40.png
Objavte novú SNG s digitálnou sprievodkyňou Ester!

Spoznajte príbehy vystavených umeleckých diel a zaujímavé miesta v novej SNG s pomocou digitálnej sprievodkyne Ester v mobilnej aplikácii atlas.sng.sk. Aplikáciu si nemusíte sťahovať ani inštalovať, je ihneď k dispozícii online.

 
 
 

Kontakt Facebook Youtube Mapa stránky
Vyhlásenie o prístupnosti Správca obsahu Technický prevádzkovateľ
Slovenská národná galéria © 2024  
Powered by Cyclone3 of Comsultia
Newsletter